چاپ روی کاخن

چاپ روی کاخن

کاخن یک ساز بسیار زیبا با صدای شنیدنی و دوست داشتنی است. چاپ طرح دلخواه شما روی ساز مورد علاقه‌ی تان لذت نواختن آن را برایتان چند برابر می‌کند.

کاخن های طرح دار موجود در بازار ممکن است رضایت شمارا برای داشتن یک ساز مناسب و خوش صدا جذب نکنند. اما ایران پرکاشن که در ساخت ساز های کوبه ای همچون دف، بندیر، کوزه و … زبان زد است، کاخن های با کیفیت خود را با امکان چاپ طرح دلخواه شما روی آنها عرضه می‌کند. به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر استفاده از یک ساز با کیفیت، زیبایی دلخواه خود را نیز به آن اضافه کنید.

روش چاپ روی کاخن ایران پرکاشن

روش چاپ کاخن های ایران پرکاشن به صورت دستی می‌باشد و بدون دستگاه های چاپ و توسط متخصصین این حوزه انجام می‌شود. آنها بدون آسیب زدن به کیفیت بالای ساز طرح شمارا روی کاخن چاپ می‌کنند.

همچنین چاپ دستی روی ساز ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به چاپ دستگاهی دارد و با ضرافت و دفت بالاتری صورت می‌پذیرد.

آیا چاپ هر طرحی امکان پذیر است ؟

بله ، اگر ابعداد تصویر و کیفیت تصویر ارسالی شما مورد تایید متخصصین ما باشد با سرعت و دقت شروع به ساختن ساز مورد نظر شما می‌کنیم. ولی دقت کنید لوگو ایران پرکاشن در پایین ساز شما درج می‌شود که نشانه کیفیت و قدرت می‌باشد. پس اگر طرحی ارسال نمایید که تناسب خوبی با مکان لوگو داشته باشد، زیبایی دو چندانی به ساز شما می بخشد.