ساز های کوبه ای

مرکز خرید ساز های کوبه ای تهران

مرکز خرید ساز های کوبه ای تهران

مرکز خرید ساز های کوبه ای تهران

وقتی برای نخستین بار انسان‌ توانست اصوات را از اشیایی چون صدف‌،‌ درختان، پوست حیوانات و استخوان به وجود ‌آورد، هیچ ‌گاه به ذهنش نمیرسید که دنیای ساز‌های موسیقی چنان گسترده و پیچیدگی پیدا کند که حتی حرفه‌ ای‌ ترین موسیقی دان ها نیز نتوانند تمامی آنها بشناسند و بنوازند.

این روزها اتفاقی که بین مردم عادی شده، دیدن جوانان و حتی غیر جوانانی که در خیابان ‌ها ساز بر دوش یا به دست دارند؛ اما آنچه که سوال است، این است که این حجم زیاد از ساز‌ها از کجا و چگونه و با چه هزینه‌ ای وارد بازار موسیقی می شوند؟

در این مقاله از ایران پرکاشن قرار است تا برخی نمایندگی های تهران  و مرکزهای مهم دف فروشی تهران را برای شما معرفی کنیم تا با این مکان ها آشنا شده و برای خرید دغدغه ی پیدا کردن مراکز دف فروشی تهران را نداشته باشد.

نمایندگی های ایران پرکاشن در تهران

مرکز خرید ساز های کوبه ای در تهران

مرکز خرید ساز های کوبه ای تهران

فروشگاه نغمه (قدیمی ترین فروشگاه در شرق تهران)

نمایندگی شرق تهران ایران پرکاشن

آدرس : نبش چهار راه تلفن خانه، ضلع جنوب غربی، پلاک 260

تلفن : 77917676

 

مرکز خرید ساز های کوبه ای در تهران

مرکز خرید ساز های کوبه ای تهران

گالری موسیقی بسامد

نمایندگی غرب تهران ایران پرکاشن

آدرس : ستارخان نرسیده به چهارراه خسرو نبش پاساژ برلیان

تلفن : 02144227171
09355728008

 

میدان بهارستان، مرکز خرید ساز های کوبه ای تهران

احتمالا با شنیدن نام ساز اولین جایی که به ذهن بسیاری ‌می ‌رسد، راسته میدان «بهارستان تهران» و مغازه ‌های ساز‌فروشی‌ آن باشد؛ محلی که با بزرگترین نهاد فرهنگی ایران یعنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تنها چند متری بیشتر فاصله ندارد.

راسته ‌ای با انواع مغازه ‌های کوچک و بزرگ که قدمت برخی از آنها در فروش ساز به نیم قرن هم می ‌رسد. میتوان داخل مغازه ‌ها انواع و اقسام سازها را دید؛ از ساز‌های ایرانی چون تار و سه تار، تا سازهای فرنگی مانند گیتار و ویلن و … .

بیشتر فروشندگان نیز خود دستی بر آتش دارند و در حال نواختن ساز هستند و حتی برخی از آنان فروشگاه خود را به محلی برای تدریس موسیقی نیز تبدیل کرده ‌اند.

میدان بهارستان پاتوق اصلی مرکز خرید ساز های کوبه ای تهران است، طوریکه بسیاری آنجا را بهشت اهالی موسیقی می نامند.

انواع خدمات موسیقی در تهران منطقه 5 – میدان صادقیه:

فروش انواع آلات موسیقی، تعمیرات آلات و لوازم موسیقی، ارائه خدمات دیگر از جمله آموزش انواع آلات موسیقی در آموزشگاه ها نظیر سنتور، قانون، گیتار، ارگ، پیانو، سازهای کوبه ای و … در تهران-منطقه ی 5 –صادقیه.

خیابان جمهوری، راسته ی فروش انواع لوازم موسیقی:

اگر قصد دارید تا تجربه ی یک خرید هیجان انگیز را داشته باشید و با انواع آلات موسیقی از نزدیک آشنا شوید، می توانید با رفتن به خیابان جمهوری تهران، در تقاطع پل حافظ انواع ابزار آلات موسیقی و سازها از جمله: پیانو، ویولون، ساز دهنی، گیتار، درامز، سازهای بادی، کوبه ای کیبورد و ارگ و لوازم جانبی مربوط به هر کدام را در اینجا پیدا کنید.

همچنین از جمله برندهای معتبر موجود در گروه سازها میتوان به یاماها، رولند، ماینل، کرگ، کاسیو، فندر، آبیانز و … اشاره نمود، که همگی این برندها در این بازار یافت می شوند.

بهترین برند ساز های کوبه ای ایران کدام است؟

ایران پرکاشن بهترین سازهای موجود در بازار را به شما عرضه میکند. با خرید ساز از ایران پرکاشن، تجربه خرید یک ساز کوبه ای بسیار سبک و خوش صدا را داشته باشید و اگر برای خرید ساز های کوبه ای نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید میتوانید از طریق واتساپ با کارشناسان ایران پرکاشن در ارنباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *